גלריה

שף פרטי גיא ברמן מציע מגוון עשיר של מנות ראשונות, עיקריות, קינוחים ומנות מסתובבות, בהתאמה לצרכי הלקוח וסוג האירוע. התפריטים נבנים בשיתוף מלא עם הלקוח ומותאמים אישית לפי דרישה ותנאי ה”שטח” של האירוע

שף פרטי עד הבית

אשמח להתאים לכם תפריט המתאים במדויק להעדפות ולטעמכם האישי. גודל התפריט וסוג המנות נקבע בשיתוף מלא של הלקוח. חומרי הגלם נבחרים על ידי באופן אישי, מהספקים הטובים והאיכותיים ביותר, כדי להבטיח את החוויה המושלמת. ניתן לבנות גם תפריט צמחוני, חלבי או בשרי.

סגנון הבישול שלי מושפע ברובו מהמטבח הצרפתי ומהמטבח האיטלקי, עם השפעות ממגוון המסעדות שצברתי בהן ניסיון במהלך הקריירה, ספרים קולינאריים, תוכניות טלוויזיה וכמובן שעות על גבי שעות של ניסוי וטעייה. השפעות של המטבח הישראלי- ים תיכוני, והשפעות של מסעותיי בעולם, שחשפו אותי לתרבויות ולמאכלים שונים ומגוונים, ממזרח אסיה, אוסטרליה וניו זילנד, דרך דרום אפריקה ורוב מדינות ארה”ב, מטעמים שונים דרך שיטות בישול וחומרי גלם שונים, הכל על מנת לחקור את הטעמים ולהרחיב את הידע הקולינארי שצברתי ואמשיך לצבור.
 
עם השנים, למדתי גם מעבר לפן הקולינרי, את עולם המשקאות ואת עולם האירוח. אני מציע כחלק מהחוויה גם תפריט יינות וקוקטיילים עשיר, הנבנה בשיתוף עם סומלייה בכיר ועם הלקוח. צוות השירות שלנו בעל ניסיון עשיר בעבודה מול גורמים רשמיים כגון שגרירים, קונסולים ואף בכירי ממשלות ובכירי משק.