קייטרינג לחתונה

מזל טוב! עשיתם כברת דרך כזוג והחלטתם להתחתן ולארגן אירוע, בדיוק כמו שחלמתם, שיישקף את מי שאתם כזוג ויישמח את כל אחד מהאורחים המוזמנים. אחד הדברים הזכורים יותר באירוע הוא האוכל, וכאן שירות הקייטרינג של גיא ברמן נכנס לתמונה.

הקייטרינג שלנו נותן יחס אישי, עוזר לכם לבנות את האירוע המושלם שלכם במדויק כמו שתיארתם. עם תפריט שייבנה בהתאם לדרישות ולרצונות שלכם, ואוזן קשבת לכל בעיה או דילמה שתצוץ במהלך הדרך. הכל על מנת שגם אתם וגם כל האורחים יזכו באירוע בלתי נשכח ולהשאיר לכם רק לקבל מחמאות ותשבוחות על האירוע.

שירות הקייטרינג של גיא ברמן מספק קייטרינג שף לאירועי חתונה,  עם ירידה לפרטים הכי קטנים. מחומרי הגלם שנבחרים בקפידה, עד לאנשי הצוות, השכרת הציוד ועריכת השולחנות. שירות הקייטרינג של גיא ברמן יעשה הכל  כדי שהאווירה, האוכל, והאירוע עצמו יהיו בלתי נשכחים ויצרבו בתודעה לכל האורחים.

פילה דג קרם שרי גיא ברמן שף פרטי

מה מבדיל אותנו מקייטרינג אחר?

שירות – ליווי אישי של הזוגות ובניית תפריט בהתאמה אישית לכל אירוע,  בהתאם למיקום, עונת השנה וכמובן מספר המוזמנים. אנחנו ניתן יחס אישי ונדאג לכל צורך שתרצו, מאנשי צוות, דרך שירותי בר, השכרת ציוד וכל דבר שתוכלו לחשוב עליו.  המטרה שלנו היא גם להוריד ממכם את הלחץ, וכמובן לדאוג שהכל ייעשה בצורה הכי מקצועית ויעילה שיש.

 

 

עבודת יד – את כל המנות שלנו אנחנו מכינים בעצמנו,  בלי קיצורי דרך, בלי לקנות חומרי גלם מוכנים בחוץ. מהבצקים של הלחמים שלנו, הפסטות והרביולי שמקופלים אחד אחד ,  הרטבים והקינוחים. את כל התפריט אנחנו נייצר בעצמנו על להעניק לכם ולאורחים שלכם חוויה מושלמת.

 

 

טריות ואיכות – שף גיא ברמן עובד עם הספקים המובילים בשוק, ונוסע אישית לכל אחד מהספקים על מנת לבחור אישית את חומר הגלם הטרי והאיכותי ביותר שניתן להשיג על מנת שכל מנה תוכל להשאיר חוויה בלתי נשכחת וטעם של עוד לכם ולכל האורחים ביום המיוחד שלכם.