שף פרטי לאירוע עסקי

אירוע עסקיים מתחלקים לשתי קטגוריות. האחת – אירוע לטובת העובדים, הגיבוש ביניהם והחוויה הכללית. המטרה השנייה – למען הלקוחות. פעמים רבות אירועיים עסקיים תקיימים במטרה לחזק את הקשר בין הלקוח לחברה. שף פרטי לאירוע עסקי יוכל לסייע ביצירת אירוע חברה המתאים למטרה שלכם.

למה כדאי לשים לב בבחירת שף לאירוע חברה

מומלץ לבחור שף שכבר יש לו ניסיון באירועים מהסוג הזה. ההבדל מאירועים רגילים, כמו למשל חתונות או ימי הולדת, הוא ההתאמה של סוג המנות, גודלן וזמן ההגשה לאופי האירוע. באירוע עסקי יהיו שלבים שונים כמו הצגת מוצרים, נאומים ומינגלינג. התפריט וסדר ההגשה צריכים להיות מותאמים לקצב האירוע. בנוסף, כדאי לברר האם השף מגיע עם מלצרים או אנשי צוות נוספים המסייעים להצלחת האירוע העסקי.

תפריט לאירוע חברה

סוג המנות באירוע צריך להתאים לאופי האירוע. באירוע שרובו דינאמי או מתנהל בעמידה חלק מהזמן, כדאי לבחור מנות קטנות ומהירות לאכילה. פינגר פוד, כמו קרוסטיני או רביולי הם בחירה מעולה.

תפריט לדוגמא

תפריט יין וקוקטיילים באירוע חברה

היין והקוקטיילים הם מרכיב חשוב בכל אירוע ובייחוד באירוע עסקי. נקודה חשובה בנוגע לשתייה באירוע, היא ההתאמה שלה לשלב הארוחה וסוג המנות.

שף פרטי לאירוע חברה – מחיר

מחיר שף פרטי לאירוע חברה תלוי במספר גורמים:

  • מספר משתתפים
  • כמות המנות
  • יום האירוע (באמצע שבוע, סוף שבוע, חג)
גיא ברמן שף פרטי
עוד בנושא

ארוחות פרטיות

מספר מסלולים של ארוחות פרטיות לבחירה שיתאימו לכל אירוע, מארוחה זוגית רומנטית ועד לאירוע רב משתתפים.

ניתן להתאים את סוג הארוחה לאופי האירוע המבוקש, עד לפרט הכי קטן.

קראו עוד »
קייטרינג לחתונה קטנה שף פרטי גיא ברמן

קייטרינג לחתונה קטנה

קייטרינג לחתונה קטנה עריכת חתונה בבית הפכה בתקופה האחרונה לאופציה פופולארית. חתונה בבית היא אינטימית יותר, ייחודית ומאפשרת הרבה יותר התאמה אישית לטעמם של המשתתפים.

קראו עוד »