מסעדה לעומת שף פרטי עד הבית

מה עדיף, הזמנת שף פרטי עד הבית או ביקור במסעדה?
לכל אחת מהחוויות יתרונות משלה.

התאמה אישית

התאמה אישית היא אולי היתרון הגדול ביותר בהזמנת שף פרטי לבית הלקוח. מסעדות אמנם מציעות תפריט מגוון ולעתים שונה, אבל שף פרטי יבשל בדיוק את מה שהלקוח אוהב, לפי העדפות והגבלות מדויקות, כמו טעם אישי, רגישויות, כשרות ועוד. שפים פרטיים יכולים לשלוט בכמות המנות, גודל המנות, ואף להתאים את התפריט לכל סועד וסועד.

פרטיות

חלק חשוב מאד בארוחה, הוא השיחה בין המשתתפים. קיום הארוחה בבית מאפשר סביבה נעימה לניהול שיחה ללא הפרעות, בחירת סגנון המוסיקה שאתם אוהבים ועוד. בנוסף, החוויה מתאימה גם לפגישות עסקים בהם השקט והפרטיות חשובים מאד.

שף פרטי ארוחה פרטית גיא ברמן שולחן צלחות

שף פרטי עד הבית - נוחות הגעה

מי מאיתנו נהנה לחפש חנייה, לצאת מהבית ביום גשום, או לחכות למונית? שף פרטי שמגיע עד הבית חוסך את כל אלו, ומביא את המסעדה עד אליך.

 

זמינות

יתרון נוסף של הזמנת שף לבית הלקוח, הוא הזמינות. השף יגיע לבית הלקוח ביום ובשעה המותאמת להעדפת הלקוח, יתאים את עצמו לכל עיכוב וכמובן יוצא את המנות בזמן ובקצב שמתאים ללקוח. גמישות כזו לא קיימת במסעדה.

תקופת הקורונה

בעקבות מגיפת הקורונה, הזמנת שף עד בית הלקוח הפכה להיות אופציה מועדפת על רבים. כשהמסעדות סגורות, פועלות רק עם משלוחים או מלאות כך שלא ניתן להזמין מקום, שף עד הבית הוא אופציה מומלצת ואף עדיפה בתקופה שכזו.

חוויה שונה

שף פרטי מייצר ללקוח חוויה מיוחדת ומותאמת אישית ובעיקר שונה מהחוויה השגרתית במסעדה. החוויה עם שף שמגיע עד אליך, היא הרבה יותר אישית לעומת שף שמשרת כמה עשרות לקוחות, או יותר, במקביל. בנוסף, הלקוח יכול לצפות בכל תהליך ההכנה עד להגשה לשולחן, מה שמוסיף ערך ועניין נוסף לארוחה.

עוד בנושא
קייטרינג לחתונה קטנה שף פרטי גיא ברמן

קייטרינג לחתונה קטנה

קייטרינג לחתונה קטנה עריכת חתונה בבית הפכה בתקופה האחרונה לאופציה פופולארית. חתונה בבית היא אינטימית יותר, ייחודית ומאפשרת הרבה יותר התאמה אישית לטעמם של המשתתפים.

קראו עוד »