שף פרטי לאירועים קטנים

כאשר מדברים על הזמנת שירותי שף פרטי עד הבית, מתכוונים בעצם לחוויה של מסעדה בביתכם, מא’ עד ת’. השף מגיע עם חומרי הגלם, כלי ההגשה, לעתים גם מלצרים ועוד אנשי צוות, בהתאם לגודל האירוע. התפריט הוא לבחירת הלקוח וכך גם היום והשעה.

מתי נזמין שף פרטי לאירועים קטנים?

קיימים אירועים קטנים רבים בחיים שאנחנו רוצים לציין: ימי הולדת, ימי נישואין, עסקה גדולה או סיום של פרק משמעותי בחיים. הזמנת שף פרטי לאירוע כזה יכולה להפוך אותו לאירוע בלתי נשכח.

מסעדה או שף פרטי עד הבית?

שף פרטי עד הבית מוריד מעליכם את הצורך בסידור, בישול, קניות, עריכת שולחן, נקיון בסוף היום ואפילו חוסך לכם את הנסיעה למסעדה. בעצם, הזמנת שף עד הבית מביא את המסעדה ישירות אליכם עד למטבח הביתי ובארוחה אחת יכול להעניק חווית מסעדה מלאה, בלי הצורך לצאת מהבית.

היתרון הכי גדול של הזמנת שף עד הבית לקיום לאירועים קטנים הוא היחס האישי. בניית תפריט מלא מול הלקוח שיתאים לצרכים ולהעדפות של האורחים שלכם ולא התאמה של תפריט לכלל אורחי המסעדה. מניעת מצב שבו מגיעים למסעדה ולא יודעים מה להזמין, או לא מוצאים את עצמנו מתחברים לשום מנה בתפריט של מקום ספציפי. כאשר מגיע שף פרטי עד הבית שלכם, ברגע שהוא נכנס בדלת, המטבח הביתי שלכם הופך לכמה שעות להיות המסעדה שלו. אתם, וגם השף, מרגישים בבית. האווירה מראש יותר נינוחה ומזמינה,  אפשר לדבר על מה שרוצים, אין רעש מהשולחנות מסביב, המוזיקה לא מפריעה, והיחס הוא אישי. לא צריך לנסות לתפוס את תשומת ליבו של המלצר.

שף פרטי לאירועים קטנים ידאג לכם לאירוע מושלם עד הבית.

 

 

עוד בנושא
גיא ברמן שף פרטי פוקאצ'ה עבודת יד

מתכון פוקאצ’ה

מתכון פוקאצ’ה אחד הדברים הממכרים ביותר שאני מכיר הוא ריח של שמרים,  הוא יכול למלא רחובות שלמים בניחוח המדהים הזה שמעיד על אפייה,  כולנו מזהים

קראו עוד »

שירותי קייטרינג

שירותי קייטרינג בוטיק למגוון אירועים כגון חתונות, בר מצווה, אירועי השקה, אירועי חברה ועוד. יחס אישי וליווי צמוד לאורך כל הדרך, מהפגישה הראשונה ועד האירוע עצמו, התאמה מלאה של התפריט וכל הלוגיסטיקה בהתאם לצרכים שלכם ולתנאים הנתונים כמו מיקום האירוע, עונת השנה וגודל האירוע.

קראו עוד »